Konteyner İç Dolum ve İç Boşaltma

CBM Port Services
Konteyner İç Dolum ve İç Boşaltma | CBM Port Services

Konteyner İç Dolum ve İç Boşaltma

Sahalarımızda özel olarak ayrılmış alanlarda, ürünler (dökme, maden, blok mermer, demir çelik ürünleri, balya, koli, big bag, rulo, paket saç, vb..) depolanmakta ve müşterilerin taleplerine istinaden, uygun ekipman ve uzman kadroyla konteynerlere güvenli ve süratli bir şekilde iç yüklemeleri yapılmaktadır. Ayrıca, talep gelmesi durumunda müşterilerin fabrika sahalarında da bu hizmetler verilmektedir.

Mevcut yükleme şekillerine ek olarak, geliştirilen özel aparat/ekipmanlarla (demir yükleme aparatı, bom vb..) hizmet hızı ve kalitesinin artırılması amaçlanmaktadır. Depo sahalarında yüklemesi yapılan tüm konteynerler için Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı onaylı DBA(Doğrulanmış Brüt Ağırlık) kantar operatörü lisansımız bulunmaktadır. tartımlar kalibrasyonlu kantarlarda yapılarak ilgili tonaj/araç bilgileri, anlık olarak müşterilere raporlanmaktadır.

Bununla birlikte; iç boşaltma operasyonları da aynı titizlikle yürütülüp, müşteri ihtiyacına en uygun ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak şekilde gerekli aksiyonlar alınmaktadır.